Bahçeşehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi

Girişimciler

Aramızda Kimler Var?

The strength of SEO and driving organic traffic is clear. Organic search usage and share is outpacing growth in other channels.
seosight-logo-dark
Sosyal Tribün

Bireylerin her türlü spor aktivitelerini izlenebilir ve ölçülebilir kılan bir sosyal medya platformu olarak hizmet sağlamaktadır. Aynı zamanda maçları otomatik olarak çekebilecek bir kameraya yönelik TÜBİTAK TEYDEB hibe desteği ile AR-GE projelerini geliştirmektedirler.

woox-logo-agency-dark
Bulbunu.co

Kullanıcılarının aradığı her şeyi ters eticaret modelini kullanarak kolaylıkla bulmalarına yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra ödül avcılığı görevini de üstlenen kullanıcıların kazanç da elde edebileceği bir platformdur.

utouch-logo-dark
Headports

Kişiselleştirilebilir yapay zeka destekli işe alım platformu olarak; yapay zekayı video mülakatlarla birleştirerek adayın iş performansını değerlendirip, bu sayede stratejik işe alım kararları verebilir bir uygulama hizmeti sunmaktadır.

incelogopng
Ecording

Uygulanacak küçük bireysel aktivitelerle dünyayı daha yaşanabilir bir yer haline getirileceğine inanan, yenilikçi yöntemlerle ağaçlandırma faaliyetlerine destek olarak, çevre bilincine teknolojik yöntemler geliştirerek katkı sağlamayı amaçlayan bir girişimdir.

utouch-logo-dark
Email Marketing

An effective email marketing strategy convert prospects into customers, and turn first time buyers into recurring customers.

seosight-logo-dark
Search Engine Optimization

Search engine optimization (SEO) is the process of improving the quality and quantity of website traffic to a website or a web page from search engines.