Bahçeşehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi

Bahçeşehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi BAU Hub olarak İstanbul’un Avrupa yakasında iki ayrı yerleşkede teknoloji girişimlerine ev sahipliği yapıyor; ticarileşme süreçlerine uçtan uca birebir destek oluyoruz.

Kimler Başvurabilir?

Çalışmalarını fikirden öteye taşımış, şirketleşme aşamasında olan veya şirket kurulumunu tamamlamış, ticarileşme aşamasında olan teknoloji tabanlı girişimler kuluçka merkezimize başvuruda bulunabilir.

Aramıza katılmak için başvuruda bulunun!

Kuluçka merkezimizde yer almak için girişim başvuru formunu doldurun.

Kuluçka Merkezimizde Girişimcilerimize Neler Sunuyoruz?

Ofis alanı imkanları

Girişimcilerimize özel desteklerimiz

Yatay mimariye sahip yerleşke tüm girişimcilerini geniş ve aydınlık bir çalışma ortamı ile buluşturur. BAU Hub Kuluçka Merkezi girişimlerin ihtiyaç ve taleplerine yönelik farklı çalışma ortamı seçenekleri sunmaktadır. 

Paylaşımlı Ofis Alanı
Paylaşımlı Ofis Alanı

Girişimlerin ortak kullandığı açık ofis alanıdır. Girişimler uygun buldukları masada çalışabilirler; girişimlere ait sabit masalar yoktur. Bu alan özerk ofis alan ihtiyacı duymayan küçük girişim takımlarının ürün geliştirme sürecindeki ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Erken aşama girişimler düşük maliyetle ofis ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri BAU Hub paylaşımlı ofis alanında yer alabilmektedir.

Kapalı Ofis Alanı
Kapalı Ofis Alanı

Kapalı ofis kullanımı şirketleşme sürecini tamamlamış, ticarileştirme ve büyüme sürecinde olan girişimlerin kullanımına yöneliktir. Düzenli ofis kullanan, özerk bir alanda odaklı takım çalışmasına ihtiyaç duyan, ofis ekipmanlarını sabitlemek isteyen girişimlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ortak Alanlar
Ortak Alanlar

BAU Future Campus sosyal etkinlik alanları, cafe ve restoranlar, market, kuru temizleme, kuaför gibi farklı birçok alan ile girişimcilerin ihtiyaçlarına aynı çatı altında cevap verebilmektedir. Girişimler sosyal alanları kullanabildiği gibi etkinlikleri için toplantı odaları ve konferans salonları gibi Future Campus imkanlarından da faydalanabilmektedirler.

BAU Hub Kuluçka Merkezi’nde jenerik eğitim programlarından uzak girişiminizin ihtiyacına özel desteklerle karşılanırsınız. Proje yazım desteği, ürün geliştirme, fikri sınai mülki haklar, satış & pazarlama, iş geliştirme ve mentorluk gibi farklı alanlardaki girişiminizin ihtiyaçlarına özel birebir çözümlere ulaşırsınız.

hover
hover
hover
BAU Galata Yerleşkesi
BAU Future Campus