Bahçeşehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi

WHAT’S NEXT Start-Up Yarışması 2022 Başlıyor!

🚀 WHAT’S NEXT Start-Up Yarışması 2022 Başlıyor!

Farkındalığa, ağa veya yatırıma ihtiyaç duyan başarılı girişimleri kurumsal temsilciler ve yatırımcılarla buluşturacak olan WHAT’S NEXT 2022 Yarışması için başvurular başladı! Girişiminizin 2 kriteri karşılaması ön değerlendirme sürecine girmeniz için yeterli:👇


✅ Halihazırda bir Anonim Şirketi sahibi olmanız,

✅ Teknoloji hazırlık seviyesinde 4 üstü ürününüz veya hizmetinizin bulunması.


🎯 Başvurunuzu tamamlamanızın ardından değerlendirme süreci 3 adımda ilerleyecektir:


1- Ön değerlendirmeyi başarılı bir şekilde geçen aday girişimlerin listesi ve bilgileri paya dayalı kitle fonlama platformu Fonbulucu’ya iletilecektir.

2- Listedeki girişimler BAU Hub ve Fonbulucu tarafından detaylı değerlendirmelerden geçirilecek ve yarışmaya katılmaya hak kazanan girişimler belirlenecektir.

3- Seçilen girişimler Fonbulucu Invest platformu üzerinden kitle fonlama kampanyalarını başlatabileceklerdir. 21 Kasım 2022 – 19 Ocak 2023 tarihleri arasında kampanyalar yatırımcılara ve/veya yatırıma açık olacaktır.


Finale kalan girişimler, Türkiye start-up ekosistemini güçlendirmek ve girişimcinin yenilikçi gücünü yatırımcı ile buluşturmak amacıyla 10 farklı oturumda lider 50+ konuşmacıyı ağırlayacak Start-Up Day 2022 / What’s Next Zirvesi’nin ana sahnesinde sunumlarını gerçekleştirilecek ve yatırımcılar ile birebir görüşme fırsatına sahip olacaktır.


🗓 22 Kasım 2022

📍 İstanbul Kongre Merkezi


“Bir sonraki başarı hikayesi” neden sizin girişiminiz olmasın? Hemen tıklayın ve başvurunuzu tamamlayın.


📌 Son başvuru tarihi 15 Kasım 2022.

https://bau.techin2b.com/events/startup-day-2022?Id=321