Bahçeşehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi

Teknoloji ve Girişim Kenti

TEKNOLOJİ VE GİRİŞİM KENTİ KİRALAMA MODELLERİ – KAMPÜS OFİS!

Teknoloji şirketinize Bahçeşehir Üniversitesi kampüslerinde, kampüs ofis imkanı sunuyoruz!

Bahçeşehir Üniversitesi olarak, kampüslerimizi teknoloji tabanlı firmanıza açıyoruz. (Teknoloji firmalarına açıyoruz) Teknopark başvurumuzun ilan süreci devam ederken, Teknoloji ve Girişim Kenti adıyla Kemerburgaz-BAU Future Kampüs ve farklı lokasyonlardaki BAU Hub Kuluçka Merkezlerimizi hizmetinize sunuyoruz.

Küresel trendler üniversite kampüsü içinde yer alan, sadece adres göstermekle kalmayıp, ortak ve sistematik yenilik kültüründen faydalanan şirketlerin, genç ve yetenekli istihdama hızlı erişim sağladığını ve şirket değerlemelerinin arttığını gösteriyor.

 

Standart bir paylaşımlı ofis veya alan tahsisi hayal etmiyoruz, üniversite-sanayi-girişimci etkileşimli, kazan-kazan politikası ile BAU Global networkü ile uluslararasılaşma vizyonuna sahip bir komünite hayal ediyoruz.

 

Türkiye girişimcilik ekosistemine en fazla şirket kurucusu ve ortağı yetiştiren üniversiteler arasında, ilk 10’da yer alan (8. Sıradayız) Bahçeşehir Üniversitesi olarak, standart işbirliği konseptlerini yeniden yazıyor, sizlerin belirleyeceği kapsamda “birlikte geliştirme odaklı yeniliğe” dönüştürüyoruz.

 

Bunun için sizlere firmanızın temel ihtiyaçları ve ekip sayınızdan yola çıkarak kiralama modelleri sunuyoruz. Seçeceğiniz modelden, sonra Ar-Ge öncelik ve hedeflerinize ilişkin birlikte geliştirme başlıklarımızı öneriyoruz. Seçeceğiniz etkileşim tür ve sayısına göre avantajlı fiyatlar belirliyoruz. Hedef kitlemiz siz teknoloji firmaları olduğu için kaçınılmaz bir akış diagramını da incelemeniz için aşağıya bırakıyoruz.

Hazır Ofis

Ekibinizdeki kişi sayısına ve teknolojik ihtiyaçlarınıza göre değişebilen, masandan sandalye ve perdeye, aydınlatmadan klimaya demirbaşların dahil olduğu modelimiz.

Sabit Masa

İki farklı lokasyonda, diğer teknoloji firmaları ve start-uplar ile paylaşacağınız bir ortamda, şirketinize özel tahsis edilen, en fazla 4 veya daha az çalışanınızın kullanımına önerdiğimiz modelimiz.

Sanal Ofis

Üniversite adresli bir teknoloji firması olmak istiyor ve ofise ihtiyacınız yok ise farklı paketler ile şirketinizin ihtiyaçlarına göre tanımlayabileceğiniz modelimiz.

Networker

Mobil ekipler, esnek çalışmayı sevenler için farklı lokasyonlarda ortak alanlarda özgürce çalışma tarzında, BAU kampüslerinde komünite ve network imkanı sunan modelimiz.

Shell-Core Ofis

Eğer ekip sayınız 8 kişi veya üzeriyse, firmanızın kurumsal tarzında finishing yapabileceğiniz modelimizdir. 

ÜCRETLENDİRME

Hazır Ofis
  • 1200 TL'den başlayan fiyatlarla

1200TL/aylık

Başvur
Sabit Masa
  • 250 TL’den başlayan fiyatlarla

250TL/aylık

Başvur
Sanal Ofis
  • 120 TL’den başlayan fiyatlarla

120TL/aylık

Başvur
Networker
  • 150 TL’den başlayan fiyatlarla

150TL/aylık

Başvur
Shell-Core Ofis
  • 135 TL’den başlayan fiyatlarla

135TL/aylık

Başvur

LOKASYONLAR

Bahçeşehir Üniversitesi, İstanbul'un kalbinde yer alan farklı yerleşkeleriyle firmalara geniş bir çalışma ağı sağlamaktadır. Eğitim teknolojileri için BAU Çırağan, Oyun Teknolojileri için BAU Galata, tüm kategorilerdeki ofisleriniz için BAU Kemerburgaz ve BAU Beşiktaş Kampüsümüzü tercih edebilirsiniz.
BAU Beşiktaş Kampüsü
BAU Galata Kampüsü
BAU Kemerburgaz Yerleşkesi
BAU Çırağan Yerleşkesi

BİRLİKTE GELİŞTİRELİM

Bu başlıkları size sunacağımız hizmetleri ve kira tekliflerini oluşturmak için kullanıyoruz. Her bir başlık birlikte geliştirme yolculuğumuzun alternatiflerini içeriyor. Üniversite kampüsünde yer almanızın size ofisten ve ücretsiz kahveden fazlasını sunması gerekiyor. Tüm başlıkları önemsiyor, her birinin karşılıklı özveri ve bir süreç gerektirdiğini biliyoruz. Firmanız için en güzel yanı, başlıklardaki tüm detaylara hakimiz ve sizin destek ofisiniz olarak çalışmaya hazırız.

HİZMETLER

7/24

7/24 Kullanım

Vale Servisi

Yüksek Hızlı İnternet

Sekreterlik

Posta ve Kargo Hizmeti

Yoga

Kilitli Dolap

Paylaşımlı Kütüphane

Sınırsız Çay & Kahve

7/24 Güvenlik 

Soul Room

Dinlenme Alanları

Atıştırmalıklar

Toplantı Odaları

Mutfak Alanı

Kolay Ulaşım & Metro

Ortak Bahçe

Yazıcı

BAŞVURU

Web sitesinden tek form ile hızlı başvuru yapabilirsiniz. 24 saat içinde geri dönüş!