Bahçeşehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi

SaaStanbul Growth 23 Kasım’da Bahçeşehir Üniversitesi’nde!

SaaStanbul Growth 23 Kasım’da Bahçeşehir Üniversitesi’nde!

 

Türkiye’deki SaaS dünyasının en heyecan verici etkinliklerinden SaaStanbul’un ikinci organizasyonu olan SaaStanbul Growth, BAU Hub Kuluçka Merkezi’nin destekleriyle 23 Kasım’da İstanbul’da düzenleniyor.

 

SaaStanbul Growth 2023 etkinliği, sektörün öncü isimlerini ve yenilikçi firmaları bir araya getirerek, geleceğin bulut yazılımı ve SaaS çözümlerindeki en son gelişmeleri keşfetme fırsatı sunacak.

 

SaaStanbul Growth etkinliği, bulut yazılımının gücünü keşfetmek, küreselde büyümek, iş ortaklıkları ve satış stratejileriyle gelirleri artırmak ve rekabet avantajı elde etmek isteyen herkesi bir araya getirecek. Sektör profesyonelleri, girişimciler, yatırımcılar ve SaaS çözümlerine ilgi duyan herkes bu etkinlikte ilham dolu konuşmaları dinleyecek, yeni iş bağlantıları kuracak ve sektörün geleceği hakkında bilgiler edinecek.

 

Etkinlik, yazılım alanında yenilikçi fikirleri, girişimleri ve işbirliklerini desteklemeyi hedefleyen bir platform olacak. Etkinlik, büyüme deneyimleri, churn azaltma yöntemleri, iş ortaklıklarıyla büyüme, KPI’lar & büyüme analizleri gibi SaaS büyüme yöntemlerine odaklanan geniş bir yelpazede 9 oturum içeriyor.

 

300 kişinin dinleyici olması beklenen etkinliğe toplam 13 konuşmacının katılmasının beklendiği etkinlikte 3 adet BAU Hub Kuluçka Merkezi girişim ekibi de etkinlik panelinde yer alacak.

 

Etkinlik detayları:

 

Tarih: 23 Kasım 2023

Saat: 09.00

Yer: Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Güney Kampüsü, İstanbul

İletişim: info@saastanbul.com

Web sayfası: https://growth.saastanbul.com

 

Bahçeşehir Üniversitesi öğrencilerine ve BAU Mezunlar Derneği üyelerine biletler ücretsiz!