Bahçeşehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi

SaaStanbul 2023, Bahçeşehir Üniversitesi’nde Gerçekleşecek!

SaaStanbul 2023, Bahçeşehir Üniversitesi’nde Gerçekleşecek!

 

SaaStanbul 2023 etkinliği, SaaS dünyasının nabzını tutmaya hazırlanıyor. Bu heyecan verici etkinlik, sektörün öncü isimlerini ve yenilikçi firmaları bir araya getirerek, geleceğin bulut yazılımı ve SaaS çözümlerindeki en son gelişmeleri keşfetme fırsatı sunacak. Bahçeşehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi  BAU Hub işbirliğiyle gerçekleşecek SaaStanbul 2023 etkinliği, SaaS tutkunları, vizyon sahibi kişiler ve sektör liderleri için vazgeçilmez bir buluşma noktası olacak.

500 kişinin dinleyici olması beklenen etkinliğe toplam 32 konuşmacı ve 20 sponsor katılacak. Etkinlik kapsamında, seçilecek 12 özel firma, sadece 5 dakika süren özel sunumlarını gerçekleştirme şansını da elde edecek. Bu sunumlar, katılımcıların yenilikçi ürün ve hizmetleri hakkında değerli bilgiler edinmesini sağlayacak ve sektörde önemli bir etki yaratma potansiyeline sahip olan firmaları tanıtmaya yardımcı olacak.

Etkinlik detayları:

Tarih: 13 Temmuz 2023
Saat: 09.00
Yer: Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Güney Kampüsü, Fazıl Say ve B Konferans Salonu

İletişim: info@saastanbul.com
 

*Bahçeşehir Üniversitesi öğrencilerinine sınırlı sayıda ücretsiz katılım imkanı bulunuyor. Ücretsiz bilet almak isteyen öğrencilerimiz için iletişim bilgileri aşağıda iletilmiştir.

İletişim: ozlem.yuce@tto.bau.edu.tr , murat.atan@tto.bau.edu.tr