Bahçeşehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi

Mezun Girişimci 2023 Yılı StartupCentrum Yatırım Raporuna Göre “Bahçeşehir Üniversitesi “ Türkiye’nin En İyi 10 Üniversitesi Arasında!

Mezun Girişimci 2023 Yılı StartupCentrum Yatırım Raporuna Göre “Bahçeşehir Üniversitesi “ Türkiye'nin En İyi 10 Üniversitesi Arasında! 🌟

Türkiye’nin startup ekosistemi, StartupCentrum 2023 yıl sonu yatırım raporuyla değerlendirildi ve Bahçeşehir Üniversitesi, ülkemizin önde gelen girişimcilerini yetiştiren üniversiteler arasında yer aldı. Hem lisans, hem yüksek lisans hem de doktora düzeyinde mezunlarımızın kurduğu girişimler, ülkemizin yenilikçi ve dinamik girişimcilik ekosistemine katkı sağlamaya devam ediyor!
 
📈 Rapora göre geçtiğimiz yıl yatırım alan 13 girişimci Bahçeşehir Üniversitesi lisans bölümlerinden mezun olmuş, 10 kurucu ortak yüksek lisans yapmış ve 3 kurucu ortak ise doktorasını tamamlamış durumdadır. 
 
Bahçeşehir Üniversitesi olarak, öğrencilerimizi sadece akademik olarak değil, aynı zamanda yenilikçi ve girişimci ruhla donatarak, onları geleceğin girişim liderleri olarak yetiştirmeye kararlıyız!
 
🌐 Detaylı bilgi ve raporun tamamına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://lnkd.in/dwRsuFky
 
Siz de geleceğinize yön vermek için Bahçeşehir Üniversitesi‘ne adım atarak, BAU Hub Kuluçka Merkezi program ve destekleri ile girişimci ruhunuzu keşfedin!