Bahçeşehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi

İnovatif eğitim girişimleri ile Bahçeşehir-Uğur Eğitim Kurumları arasında köprü görevi görüyoruz!

EDU Lab Bahçeşehir-Uğur Eğitim Kurumları’nın (BUEK) eğitim teknolojileri girişimleriyle partnerlik yaptığı, inovatif teknoloji ve ürünlerin ilk müşterisi olarak girişimleri desteklediği özel bir programdır.

 

İnovatif ed-tech ürünlerinizi sahada birlikte test ediyor, müşteri perspektifinden uzman teknologlarla geri besleme ve geliştirme önerileri sağlıyor ve iyi girişimlerle partnerlik kuruyoruz.

Girişiminle EDU Lab'e başvur!

Bahçeşehir-Uğur Eğitim Kurumları ile partnerlik kurma fırsatını yakalayın.

Eğitim Teknolojileri Girişimlerine Ne Sunuyoruz?

Yatırım yapmıyoruz, fon sağlamıyoruz, herhangi bir hisse/ortaklık talebimiz yok! Amacımız iyi girişimlerin Bahçeşehir-Uğur Eğitim Kurumları'nın deneyim ve tecrübesiyle pazarın ihtiyaçlarını karşılayan, ölçeklenebilir bir ürün geliştirmelerini sağlamak ve başarılı pilot çalışma sonrası bu ürünlerin ilk müşterisi olmak.

Satış Fırsatı

Pilot deneme sonucu başarılı olan girişiminizin inovatif ürününün ilk müşterisi olmak istiyoruz! Erken aşamada ürününüzü satın alarak, ticarileşme sürecinizi güçlü bir referansla başlatın!

Pilot Deneme

Eğitim teknolojileri dikeyindeki çözümünüzün pilot deneme sürecini BUEK ile tasarlayın ve uygulayın; müşteri geri besleme verilerini hızlıca toplayıp, ürününüzü pazarın istekleri doğrultusunda kusursuzlaştırın!

Pazara Hızlı Giriş

EDU Lab'in tanımlı sürecinde vakit kaybetmeden partnerlik, pilot deneme ve satış fırsatına ulaşarak, girişiminizin pazara giriş sürecini hızlandırın!

Network

Ürün geliştirme boyutunda teknologlarla, iş geliştirme sürecinde kendi girişimini kurmuş tecrübeli iş geliştiricilerle, müşteri tarafında BUEK'in derin kadrosu ile bir araya gelerek, işinize özel dikey uzmanlıklara erişerek hızla öğrenin!