Bahçeşehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi

BAU INNOVATION FOCUS

BAU INNOVATION FOCUS ile Proje & Girişimcilik Dünyasına Adım At!

BAU Hub Kuluçka Merkezi, BAU Teknoloji Transfer Ofisi ve BAU Öğrenci Dekanlığı iş birliği 2023-2024 güz döneminde 5’incisi düzenlenecek olan BAU Innovation Focus Programı kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi girişimcilik programları, projeler, patent başvuru süreçleri, teşvikleri ve verilen destekler özelinde farkındalık oluşturma amaçlı bilgilendirme ve deneyim paylaşım sunumları gerçekleştirilecektir. Proje ve girişimcilik dünyasına adım atmak için programın 2. haftasına kayıt olmayı unutmayın!

 

Programı tamamlayan öğrencilerimize BAU Innovation Focus Sertifikası verilecektir. Katılım sertifikası almak için 2 hafta sürecek programın tamamına katılım zorunludur. Devam takibi online sistem üzerinden yapılacaktır. Bu sertifikaya sahip olan katılımcılara öğrenci projeleri başvuru süreçlerinde BAUTTO desteği ve BAU Hub Kuluçka Merkezi’ne kabulde öncelik verilecektir.

 

21 KASIM 2023 / SALI – 13:00 -15:30

2. Hafta Program Akışı

 

  • BAU Öğrenci Dekanlığı Destek & Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirsiniz!- 13:00-13:30 –

Dr. Ömer Vatanartıran, BAU Öğrenci Dekanı

 

  • BUG LAB TEKMER ile Oyun Geliştirme Süreçlerinde Nasıl Yer Alabilirsiniz?- 13:30- 14:30 –

Tufan Tuğra İskender, BAU Bilgisayar Mühendisliği – BUG Lab Girişimcisi

 

  • “Bir Buluşum Var!”- BAU Patent Desteklerinden Yararlanabilmek İçin Ne Yapmalıyım? 14:30- 15:00 – Cenk Feyzi KOCA, BAUTTO FSMH Uzm.
  • Buluşunuz İçin BAU Öğrenci Patent Destek & Teşviklerine Başvurabileceğinizi Biliyor Musunuz?  – 15:00 – 15:30 – Asil Çelik- BAU Enerji Sistemleri Mühendisliği, BAU Hub Girişimcisi
  • KAPANIŞ

*Etkinlik online olarak teams platformu üzerinden gerçekleştirilecektir. Etkinliğe kayıt olmak için TIKLAYINIZ!