Bahçeşehir Üniversitesi Kuluçka Merkezi

BAU Hub Girişimi egaranti’nin Paya Dayalı Kitle Fonlaması Kampanyası Devam Ediyor!

BAU Hub Girişimi egaranti’nin Paya Dayalı Kitle Fonlaması Kampanyası Devam Ediyor!

Fona ihtiyaç duyan girişim ve projeleri yatırımcılarla buluşturan dijital platform Startup Burada, egaranti ile sekizinci kitle fonlama kampanyasını gerçekleştiriyor. Türkiye’nin ilk dijital garanti belgesi çözümü egaranti, 27 Kasım haftasında Startup Burada Platformu’nda paya dayalı kitle fonlaması kampanyası ile yatırım turuna çıktı!

 

Kampanyada Hedef Ek Fonlama Dahil 21.6 Milyon TL’lik Fon!

Türkiye’nin ilk dijital garanti çözüm uygulaması olan egaranti girişimi, Startup Burada ile şu an devam eden yatırım turunda 18 milyon TL fon toplamayı hedefliyor!

%20 ek satış ile kampanyayı 21,6 milyon TL ile tamamlama hedefinde olan egaranti bu fon karşılığında şirket paylarının yüzde 12’sini yatırımcılarına arz ediyor!

 

Proje bağlantı linki : https://platform.startupburada.com/project/327

 

‘’Ağustos 2022’deki 1. Yatırım Turunda Değerlemesi 25 Milyon TL’’

Şirketler, API tabanlı egaranti platformunu e-ticaret altyapılarına, pazar yerlerine ve fiziksel satış kanallarındaki CRM sistemlerini saniyeler içerisinde entegre ederek garanti süreçlerini tek bir noktadan yönetebiliyor.

 

Kasım 2021’de Kamil Kınacı, Sinan Peksoy ve Faruk Yılmaz tarafından kurulan girişim, şu anda 11 kişilik ekibiyle faaliyet gösteriyor. 2022 yılında canlıya alınan egaranti, 110 marka, 24 partner ve 250 bin üzerinde kullanıcıyla aktif faaliyet gösteriyor!

 

‘’Girişim Şirketi Devam Eden 2. Yatırım Süreci ile Birlikte egaranti Çözümünü Global Pazara Taşımayı Planlıyor.”

Ekim ayında yüzde 110 oranında büyüyen girişimin Aralık sonu için hedefi, e-fatura çözümlerinin satışlarında faaliyet gösteren 30 iş ortağıyla çalışmaya başlamak. İlerleyen süreçte ise girişim, kullanıcılarına garanti yönetiminin yanı sıra hem Türkiye’de hem de Avrupa’da sigorta çözümleri sunmaya hazırlanıyor. Firmalardan garanti belgesi aktarım başına kontör modeli üzerinden gelir elde eden egaranti, 2024 yılı içinde 400 firma ile anlaşarak 10 milyon kullanıcıya garanti verisi aktarmayı ve gelir modellerine sigorta, yedek parça gibi ek hizmetleri eklemeyi hedefliyor.

 

Girişime yatırım yapmak ve detaylı bilgi almak için: https://platform.startupburada.com/project/327

 

BAU Hub Kuluçka Merkezi olarak, girişimcilerimizi desteklemekten memnuniyet duyuyor ve egaranti’ye başarılar diliyoruz!